Rovná 599/17, Poprad, okres Poprad
500 €/mes. s energiami
16,13 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
31 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Life Academy
Rovná, 058 01, Poprad
40 m
Stredná odborná škola remesiel a služieb
Okružná, 058 01, Poprad
556 m
Stredná zdravotnícka škola
Levočská, 058 01, Poprad
733 m
Katolícka univerzita
Nábrežie Jána Pavla II., 058 01, Poprad
1.1 km
Gymnázium, Ul. Dominika Tatarku
Dominika Tatarku, 058 01, Poprad
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Terézia Benková
Telefónne číslo:
09492 ...
Zobraziť číslo
09492 ...
Terézia Benková
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností