Staré Kasárne 1404, Humenné, okres Humenné
365 000 €
1 615,04 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
226 m²
Plocha pozemku:
956 m²
Zastavaná plocha:
155 m²
nájomného bývania v lokalite
73.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Martina Nemcova
Telefónne číslo:
09173 ...
Zobraziť číslo
09173 ...
Martina Nemcova
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností