Ulica Andreja Hlinku 1536, Mojmírovce, okres Nitra
161 190 €
90 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 791 m²
Plocha pozemku:
1 791 m²
Zastavaná plocha:
51 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Odborné učilište internátne Mojmírovce
Hlavná, 951 15, Mojmírovce
635 m
Základná škola Mojmírovce
951 15, Mojmírovce
781 m
Materská škola Mojmírovce
Školská, 951 15, Mojmírovce
825 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-21
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
miroslav gera
Telefónne číslo:
09052 ...
Zobraziť číslo
09052 ...
miroslav gera
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností