Liptovská, Trenčín, okres Trenčín
38 000 €
2 111,11 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
18 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1960
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
18 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Voda:
Nedostupné
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Šafárikova, 911 08, Trenčín
601 m
Materská škola
L. Novomeského, 911 08, Trenčín
697 m
Materská škola
K. Šmidkeho, 911 08, Trenčín
835 m
Soblahovská
Soblahovská, 911 01, Trenčín
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
Miroslava Kováčová
Trenčianska Turná
Profil realitnej kancelárie
09037 ...
Miroslava Kováčová
Miroslava Kováčová
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností