SNP, Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom
124 900 €
2 270,91 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Pôvodný stav
Podlažie:
1/3
Rok výstavby:
1946 - 1969
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola, elokované pracovisko ul. Jána Kollára 20
J. Kollára, 915 01, Nové Mesto nad Váhom
154 m
Materská škola bl. Alexie
J. Kollára, 915 01, Nové Mesto nad Váhom
291 m
Špeciálna základná škola
J. Kollára, 915 01, Nové Mesto nad Váhom
381 m
Hurbanova
Hurbanova, 915 01, Nové Mesto nad Váhom
488 m
Little Stars
Hviezdoslavova, 915 01, Nové Mesto nad Váhom
592 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+95
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09051 ...
Zobraziť číslo
DOMUM realitná spoločnosť s. r. o.
Malinovského 2358/36
Nové Mesto nad Váhom
Profil realitnej kancelárie
09051 ...
Tomáš Pekarovič
DOMUM realitná spoločnosť s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností