136, Číž, okres Rimavská Sobota
149 000 €
1 379,63 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
108 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1965
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
2 362 m²
Skladový priestor:
Áno
Zastavaná plocha:
108 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Číž, Číž-kúpele
2804, 980 43, Číž
59 m
Číž, č. d. 16
2804, 980 43, Číž
747 m
Číž, rázcestie
571, 980 43, Číž
821 m
Číž, rázcestie
571, 980 43, Číž
835 m
Číž, RD
571, 980 43, Číž
919 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
80.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-4
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
budovaniemajetku.sk s. r. o.
Banská Bystrica
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Martin Kováčik
budovaniemajetku.sk s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností