Matice Slovenskej, Stropkov, okres Stropkov
74 500 €
1 201,61 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
62 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola Konštantínova
Konštantínova, 091 01, Stropkov
313 m
Gymnázium Konštantínova
Konštantínova, 091 01, Stropkov
364 m
Hrnčiarska
Hrnčiarska, 091 01, Stropkov
402 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
83.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-36
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Dana
Telefónne číslo:
09158 ...
Zobraziť číslo
09158 ...
Dana
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností