Štvrť SNP, Galanta, okres Galanta
146 900 €
1 791,46 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
82 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
4/5
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha balkóna:
3 m²
Plocha pivnice:
12 m²
nájomného bývania v lokalite
72.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-160
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09175 ...
Zobraziť číslo
INFINIA real
Ulica Štefánikova 21
Trnava
Profil realitnej kancelárie
09175 ...
Mgr. Gabriela BODOVÁ
INFINIA real
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností