Barbora Holičková foto maklér

Barbora Holičková

All Perfect Reality s. r. o.

Barbora Holičková

All Perfect Reality s. r. o.

Barbora Holičková foto maklér

Barbora Holičková

All Perfect Reality s. r. o.

|ALL PERFECT| 2-izbový byt s terasou na prenájom | Mikovíniho - fotka inzerátu 1
 

|ALL PERFECT| 2-izbový byt s terasou na prenájom | Mikovíniho

Ulica Mikovíniho, Trnava (okres Trnava)

2 izbový byt

55 m²

550 €/mes.

10 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| 2-izbový byt s terasou na prenájom | Mikovíniho

Ulica Mikovíniho, Trnava (okres Trnava)

2 izbový byt

55 m²

All Perfect Reality Vám ponúka na prenájom veľký 2-izbový byt s terasou, ktorý sa nachádza na Mikovíniho ulici v Trnave. - rozloha: 55 m² + 20 m² terasa - kompletne zariadený - prízemie s veľkou terasou 20 m2 - novostavba - vyhradené garážové státie v cene nájmu - vhodný pre 2 osoby bez domácich zvierat - voľný od 01.10.2026 Mesačný nájom: 550 € + 150 € energie, internet a TV Zaujala Vás táto ponuka a radi by ste si dohodli termín obhliadky? Neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 896 693 alebo emailom na: allperfect@allperfect.sk.

All Perfect Reality s. r. o.

550 €/mes.

10 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Na prenájom 2 izbový byt s balkónom a výhľadom v Seredi - fotka inzerátu 1
 

|ALL PERFECT| Na prenájom 2 izbový byt s balkónom a výhľadom v Seredi

Cukrovarská, Sereď (okres Galanta)

2 izbový byt

53 m²

550 €/mes.

10,38 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Na prenájom 2 izbový byt s balkónom a výhľadom v Seredi

Cukrovarská, Sereď (okres Galanta)

2 izbový byt

53 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom 2 izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Cukrovarská v Seredi. Výborná poloha ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti - obchody, služby, reštaurácie aj centrum mesta máte len pár minút od domu. -výmera: 53 m² + balkón -byt je kompletne zariadený so všetkými spotrebičmi -skvelé dispozičné riešenie s množstvom úložného priestoru -verejné parkovanie v okolí -voľný ihneď -bez domácich zvierat Mesačný nájom: 550 € vrátane energií a internetu Zaujala Vás táto ponuka a radi by ste sa dozvedeli bližšie informácie? Pokojne ma kontaktujte na čísle 0903 896 693 alebo emailom na: allperfect@allperfect.sk.

All Perfect Reality s. r. o.

550 €/mes.

10,38 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Na predaj zariadený rodinný dom vo Váhovciach – bývajte v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou - fotka inzerátu 1
 

|ALL PERFECT| Na predaj zariadený rodinný dom vo Váhovciach – bývajte v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

Váhovce (okres Galanta)

Rodinný dom

67 m²

80 000 €

1 194,03 €/m²

|ALL PERFECT| Na predaj zariadený rodinný dom vo Váhovciach – bývajte v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou

Váhovce (okres Galanta)

Rodinný dom

67 m²

Ponúkame Vám na predaj starší, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom situovaný v pokojnej časti obce Váhovce, ktorá je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kľudné bývanie a zároveň rýchlu dostupnosť do väčších miest. Váhovce sa nachádzajú len pár minút jazdy od Serede, s jednoduchým napojením na diaľnicu D1 smer Bratislava – Trnava – Nitra, vďaka čomu máte mesto aj hlavné dopravné tepny vždy na dosah. Obec ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – nachádza sa tu materská škola, základná škola, potraviny, pošta, zdravotné stredisko a zastávka autobusu. Tiché prostredie s množstvom zelene je ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých, ktorí si cenia pokoj, bezpečie a blízkosť prírody. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou a je pripravený na okamžité nasťahovanie bez nutnosti ďalších väčších investícií. Predáva sa kompletne zariadený, vrátane vstavaných skríň a kuchynskej linky, čo umožňuje novému majiteľovi pohodlné a rýchle nasťahovanie. Obývacie priestory sú prakticky riešené, s dostatkom úložného priestoru. Vstup do domu zabezpečujú bezpečnostné dvere. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, WC je samostatné, čo zvyšuje komfort bývania. Dom je vhodný ako trvalé rodinné bývanie, ale aj ako víkendová chalupa pre tých, ktorí chcú uniknúť ruchu mesta. Technické parametre nehnuteľnosti: 3-izbový rodinný dom bez dvora Stav: čiastočná rekonštrukcia Podlahy: kombinácia plávajúcej podlahy a keramickej dlažby Steny: klasické omietky Okná: plastové, s dobrými izolačnými vlastnosťami Kuchyňa: kuchynská linka súčasťou predaja Kúpeľňa: sprchovací kút WC: samostatné Vybavenie: vstavané skrine, bezpečnostné dvere Strecha: sedlová, vo veľmi dobrom stave Cena: 80 000 € Ak hľadáte dom v tichej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrým spojením do mesta, táto ponuka je ideálna práve pre vás. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnite si obhliadku ešte dnes na telefónnom čísle 0903 896 623 alebo emailom: allperfect@allperfect.sk.

All Perfect Reality s. r. o.

80 000 €

1 194,03 €/m²

|ALL PERFECT| Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom na prenájom v Pezinku - fotka inzerátu 1
 

|ALL PERFECT| Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom na prenájom v Pezinku

Muškátova, Pezinok (okres Pezinok)

1 izbový byt

33 m²

480 €/mes.

14,55 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Moderný 1-izbový byt s veľkým balkónom na prenájom v Pezinku

Muškátova, Pezinok (okres Pezinok)

1 izbový byt

33 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom príjemný 1-izbový byt, ktorý sa nachádza na Muškátovej ulici v Pezinku. Byt sa nachádza v novostavbe z roku 2015 a ponúka komfortné bývanie v pokojnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta aj k občianskej vybavenosti. -výmera: približne 33 m² -novostavba z roku 2015 -veľký balkón -dostupné parkovanie pri bytovom dome -vhodný pre 1–2 dospelé osoby -bez domácich zvierat Mesačný nájom: 480 € + 115 € energie Ak hľadáte moderné bývanie v novšom bytovom dome s pokojnou atmosférou, neváhajte a ozvite sa ešte dnes na čísle 0903 896 623 alebo emailom: allperfect@allperfect.sk.

All Perfect Reality s. r. o.

480 €/mes.

14,55 €/m²/mes.

ALL PERFECT| Priestranný 3-izbový byt s loggiou na prenájom - fotka inzerátu 1
 

ALL PERFECT| Priestranný 3-izbový byt s loggiou na prenájom

A. Hlinku, Sereď (okres Galanta)

3 izbový byt

80 m²

480 €/mes.

6 €/m²/mes.

ALL PERFECT| Priestranný 3-izbový byt s loggiou na prenájom

A. Hlinku, Sereď (okres Galanta)

3 izbový byt

80 m²

ALL PERFECT | Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Andreja Hlinku v Seredi. Byt zaujme veľkou výmerou 80 m², kompletným zariadením a množstvom úložného priestoru, vďaka čomu je pripravený na okamžité bývanie bez ďalších investícií. Základné informácie: - výmera 80 m² + balkón 3 m² - kompletné zariadenie vrátane spotrebičov - množstvo úložného priestoru - 2. poschodie bez výťahu - voľný od 21.09.2026 - malý pes povolený Mesačný nájom: 480 € + 140 € energie Ak hľadáte priestranné bývanie vo výbornej lokalite s dostatkom úložného priestoru a kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah, neváhajte a ozvite sa ešte dnes na čísle 0903 896 623 alebo emailom: allperfect@allperfect.sk.

All Perfect Reality s. r. o.

480 €/mes.

6 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Štýlový 2-izbový byt v novostavbe s loggiou na prenájom v Trnave - fotka inzerátu 1
 

|ALL PERFECT| Štýlový 2-izbový byt v novostavbe s loggiou na prenájom v Trnave

Ulica Jozefa Adamca, Trnava (okres Trnava)

2 izbový byt

55.71 m²

555 €/mes.

9,96 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Štýlový 2-izbový byt v novostavbe s loggiou na prenájom v Trnave

Ulica Jozefa Adamca, Trnava (okres Trnava)

2 izbový byt

55.71 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom štýlový a moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe, ktorá sa nachádza na Ulici Jozefa Adamca v Trnave. Byt ponúka nadštandardný komfort v podobe klimatizácie, podlahového kúrenia, elektrických exteriérových žalúzií a nábytku vyhotoveného na mieru. Pokojná lokalita zároveň ponúka dobrú dostupnosť do centra mesta a kompletnú občiansku vybavenosť v blízkom okolí. -výmera bytu: 55,71 m² + priestranná loggia s výmerou 6 m² -nachádza sa na 1. poschodí z 2 -dispozícia: vstupná predsieň, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a výstupom na loggiu, spálňa, kúpeľňa s vaňou a toaletou -moderne a vkusne zariadený interiér -kuchynská linka vyhotovená na mieru -vstavané skrine s dostatkom úložného priestoru -klimatizácia pre komfort počas letných mesiacov -elektrické exteriérové žalúzie -komfortné podlahové kúrenie -veľká pivničná kobka s výmerou 6,5 m² -vyhradené parkovacie miesto k bytu -ideálne pre jednotlivca alebo pár -bez domácich zvierat -voľný ihneď Mesačný nájom: 555 € + 185 € energie = 740 €/mes. (1 osoba) | 760 €/mes. (2 osoby) Ak hľadáte moderné bývanie v novostavbe s nadštandardným vybavením, veľkou loggiou a vlastným parkovacím miestom, neváhajte a ozvite sa ešte dnes na čísle 0903 896 623 alebo emailom: allperfect@allperfect.sk.

All Perfect Reality s. r. o.

555 €/mes.

9,96 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Zrekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v centre mesta Sereď - fotka inzerátu 1
 

|ALL PERFECT| Zrekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v centre mesta Sereď

Čepeňská, Sereď (okres Galanta)

2 izbový byt

51.1 m²

430 €/mes.

8,41 €/m²/mes.

|ALL PERFECT| Zrekonštruovaný 2-izbový byt na prenájom v centre mesta Sereď

Čepeňská, Sereď (okres Galanta)

2 izbový byt

51.1 m²

All Perfect Reality ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt, ktorý sa nachádza na Čepeňskej ulici priamo v centre mesta. Výborná poloha ponúka kompletnú občiansku vybavenosť v pešej dostupnosti – obchody, služby, reštaurácie aj centrum mesta máte len pár minút od domu. Byt navyše prešiel kompletnou rekonštrukciou a je zariadený novým nábytkom. -výmera: 51,1 m² + balkón 3 m² -nachádza sa na 2. poschodí z 3 -byt je po kompletnej rekonštrukcii a zariadený novým nábytkom -vlastná menšia pivničná kobka k dispozícii, zároveň aj väčšia zdieľaná pivnica -verejné parkovanie pri bytovom dome -voľný ihneď -ideálny pre 2 dospelé pracujúce osoby -bez domácich zvierat Mesačný nájom: 430 € + 170 € energie Ak hľadáte zrekonštruované bývanie priamo v centre mesta s kompletným zariadením a všetkým potrebným v pešej dostupnosti, neváhajte a ozvite sa ešte dnes na čísle 0903 896 623 alebo emailom: allperfect@allperfect.sk.

All Perfect Reality s. r. o.

430 €/mes.

8,41 €/m²/mes.