Dolnohorská, Nitra (okres Nitra)
3 izbový byt
62 m²
FGI Vám ponúka 2 + 2 izbový byt, ktorý sa nachádza vo veľmi atraktívnej lokalite vďaka svojej polohe a výhľadu, a to Nitra - Zobor. Dispozične sa jedná o byt ktorý má obývaciu izbu s kuchyňou, samostatnú spálňu, 2 menšie izby, kúpenu s WC, balkón s výstupom z hlavnej spálne a obývacej izby. Privátny bytový dom pozostáva z 3 bytov. Každý byt je situovaný na jednom podlaží. Byt je situovaný v lokalite priamo pod Zoborom, s krásnym výhľadom, priamym napojenim na dialnicu, priame napojenie cez Zobor do centra, priame napojenie na cyklotrasu, drážovský kostolík a Pyramídu Zobor. V tesnej blízkosti pár stoviek metrov od bytu sa buduje jedna z najlukratívnejších nových lokalít vrátane obchodov, drogérie, kaviarni, nákupnej pasáže a supermarketu Billa. Vďaka tomu je ponuka atraktívna na pokojné bývanie alebo na investíciu s vyhľiadkou atraktívneho výnosového % z nájmu. Celkovo 3 podlažia. Ku každému bytu prislúchajú 2 vlastné parkovacie miesta. Dispozícia bytu na 3. podlaží : Obývacia izba s kuchyňou, samostatná hlavná spálňa, 2 samostatné menšie izby kúpeľňa s WC. Balkónová časť otočená na mesto. Rekonštrukcia bytu: Kompletná, vstupné bytové dvere, podlahové vykurovanie, výmena okien a balkónových dverí 3sklo, nové rozvody vody, elektriny, nové stierky, vymaľovanie na bielo, obklady a dlažba v kúpelni, laminátové podlahy, vypínače, interiérové dvere, sanita. Vyhotovenie v Štandarde. Bytová dom : nové zateplenie, fasáda, vstupné dvere, strecha, zvody a pod. Nízke bytové náklady kedže si vlastník platí len svoju spotrebu ako v prípade rodinného domu ( žiadna bytová správa, spoločné priestory, fond opráv a pod). Uvedená cena je vrátane všetkých poplatkov, právneho servisu, sprostredkovateľskej provízie, vyhotovenie dokumentácie. V prípade záujmu vám zrealizujem bezplatný finančný servis za účelom kúpy tejto nehnuteľnosti / hypotekárny úver, spotrebný úver, stavebný úver/ . V prípade realizácie kúpy prostredníctvom nášho finančného oddelenia vám poskytneme bonus na znalecký posudok v hodnote 50 Eur.
Beniakova, Nitra (okres Nitra)
2 izbový byt
55 m²
Nový, štýlový podkrovný 2kk byt dokončený 12/25, pripravený pre svojho prvého nájomcu. Nikdy neobývaný. Exkluzívne len u nás. Volný ihneď. Byt sa nachádza v privátnom bytovom dome, kde sú len 3 samostatné byty v skveleje atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Nitra - Chrenová. Bytový dom je prístupný súkromnou prístupovou cestou, čo zaručuje dokonale tiché a súkromné prostredie na bývanie. Byt je úlne nový, je moderne a funkčne zariadený vrátane umývačky riadu, Smart TV, práčky, spotrebičov, rozkladacieho gauču a internetu. V byte je predpríprava na klimatizáciu v každej izbe a klimatizácia bude inštalovaná ako súčasť nájmu. - Rozloha bytu : 55m2 - Ideálna dispozícia, samostatná spálňa - Kúpeľňa so sprchovým kútom - Vykurovanie s vlastným termostatom v každej izbe - Vlastné TUV - Priestor pod schodiskom ponúka využitie pre bicykle a pod. - Veľa parkovacej plochy nonstop, bezplatne - Možnosť vlastnej vyhradenej parkovacej plochy pod krytým prestrešením po dohode, za doplatok Byt je situovaný na Beniakovej ulici, v lokalite kde je v blízkosti niekoľko metrov MHD, nová kaviaraň, barbershop, obchody, pošta, a pod. Podmienky nájmu : Domáce zvieratá neakceptované. Maximálne 2 dospelé osoby (Bývanie pre rodiny nie je možné). Cena nájmu je 690€ mesačne vrátane zálohovej platby za energie. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí vratný depozit vo výške 1 nájmu. Cudzinci akceptovaní po predložení pracovnej zmluvy.
Novozámocká, Nitra (okres Nitra)
Polyfunkčný objekt
150 m²
FGI Real Estate ponúka na prenájom polyfunkčnú budovu, na viditeľnom mieste, s množstvom parkovacej plochy ako celok a zároveň aj po častiach. Celková plocha : 460m2 Pozemok 1000m2 Kompletná rekonštrukcia ukončená 2024/25. Asfaltová prístupová cesta. Pristup z ulice a viditelnost propagacnej reklamy. Klimatizovné priestory. Parkovacie miesta cca 20 áut. Uzavrety objekt. Oploteny objekt, brána na DO. Rychly pristup dialnica. Pristup nakladne auto. Moznost vyuzitia reprezentativne kancelarie, zasadacka, ubytovanie kratkodobe/dlhodobe, 130m2 - sklad,vyroba a pod. Možnosť prenájmu ako celok alebo ako tri samostatné celky. 1.časť Prízemie 1- 150m2 - 3 kancelárie, kuchynka, WC a sprcha, druhe WC, terasa. 2. čas Prízemie 2 - 160m2 - 1 kancelária, skladový alebo výrobný priestor 130m2 3.časť 1.podlažie - 150m2 - 3 kancelárie ( jedna velka vyuzitelna ako zasadacka, kuchynka , WC a sprcha. Každý priestor má samostatný vstup. Spodná prvá a druhú časť môže byž uzavretá alebo priechodná cez chodbu. Parkovacie miesta pri prenájme častí, budú alikvotne pridelené podľa vzájomnej dohody a účelu nájmu. Cena za celok : 4.000 Eur + DPH + energie podľa spotreby Cena za 1.prízemnú časť : 1.500 Eur + DPH + energie podľa spotreby Cena za 2 prízemnú časť : 1.000 Eur + DPH + energie podľa spotreby Cena za 3.časť na podlaží : 1.500 Eur + DPH + energie podľa spotreby Pri podpise zmluvy sa skladá vratný depozit vo výške mesačného nájmu. Priestory volné podľa dohody.
Jelšovce (okres Nitra)
Rodinný dom
123 m²
FGI Real Estate&Investment Vám ponúka na predaj kvalitnú tehlovú novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov na rovinatom pozemku o rozlohe 662m2 + podiel na prístupovej ceste. Novostavba rodinného domu sa nachádza v tesnej blízkosti mesta Nitry, Obec Jelšovce, nová lokalita a projekt Magdalénia. Pozemok : 662m2 + podiel na prístupovej ceste Terén pozemku : rovinatý Zastavaná plocha : 132m2 Úžitková : 123m2 Kúpeľne : 1 WC : 2 Stav novostavby : Holodom ( s možnosťou dokončenia na kľúč) Predpokladané Dokončenie : 09/2025 IS : Voda, elektrina, kanalizácia Aktuálny stav výstavby : V procese realizácie stavby Dispozícia : Zádverie, vstupná chodba, WC, šatník, obývacia izba s kuchyňou, jedálňou a výstupom na terasu, kúpeľňa s WC a vaňou a sprchový kútom, 1 samostatné izba , 2 samostatná izba , 3 samostatná izba a technická miestnosť. Pôdorys na vyžiadanie emailom. Základná stavebná charakteristika: Obvodové a nosné múry tehla 30 cm Priečkové múry 12,5 cm Komín s predprípravou na krb Drevený krov väzníkový 6 komorové plastové okná Vodné podlahové kúrenie s elektrickým kotlom Strojové omietky sadrové Sadrokartónové stropy so zateplením s minerálnou vlnou Maľovka základ biela Zateplenie domu EPS hrúbka 15cm Elektro inštalácia medené rozvody Oceľovo-plastový rozvádzač a bleskozvod s revíziou Strešná krytina Terran /farba sa dá momentálne upresniť/ Dažďové žľaby a zvody KJG Vonkajšia fasádna omietka silikón – farba podľa dohody a výberu klienta Predpríprava na vonkajšie žalúzie Prístupový chodník zo zámkovej dlažby Cena : 219.000 Eur MOŽNOSŤ KÚPY NA HYPOTEKÁRNY ÚVER V prípade, že realizujete kúpu nehnuteľnosti formou úveru cez naše finančné oddelenie, poskytneme Vám ku kúpe a úveru navyše kolok k záložnej zmluve vo výške 100 Eur, a bonus na znalecký posudok v hodnote ďalších 100,- Eur. V ponuke máme taktiež totožnú novostavbu na vačšom pozemku.
Objavte všetky naše služby
Nehnuteľnosti.sk prinášajú veľa užitočných služieb ako pre vlastníkov nehnuteľností, tak pre kupujúcich.