Jánovce (okres Poprad)
Pozemok pre rodinné domy
778 m²
REALITY KAMZÍK Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Jánovce, v pokojnej a vyhľadávanej časti Čenčice, len pár minút od mesta Poprad. Pozemok sa nachádza na mierne svahovitom južnom svahu, vďaka čomu je celý deň krásne presvetlený. Lokalita je obklopená prírodou a lesmi, pričom ide o okrajovú časť novej ulice, kde už stoja novostavby rodinných domov a vytvára sa príjemné rezidenčné prostredie so slušnými susedmi. Hlavné výhody pozemku: - výmera 778 m² - určený územným plánom na výstavbu rodinných domov - splanírovaný povrch – pripravená rovná plocha pre dom a záhradu - spevnená prístupová cesta na hranici pozemku - elektrická prípojka priamo na pozemku - krásna južná orientácia a otvorené výhľady - lokalita mimo hlavnej cesty Podľa informácií od Obce Jánovce je už schválený projekt a vydané stavebné povolenie na výstavbu verejného vodovodu pre túto novú ulicu, pričom obec čaká na vhodnú výzvu na financovanie. Aktuálne majú existujúce domy riešené zásobovanie vodou vlastnou studňou a odpad septikom. Lokalita: Jánovce – Čenčice, okres Poprad, ponúkajú ideálne spojenie pokojného bývania v prírode a rýchlej dostupnosti do mesta. Lokalita je vhodná pre rodiny aj pre klientov hľadajúcich tiché bývanie s dostatkom súkromia.
Košice
Rekreačný pozemok
10325 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné alebo podnikateľské účely v katastri obce Mníšek nad Hnilcom okres Gelnica. Pozemok je mierne svahovitý, súvislú plochu tvaru lichobežníka tvoria tri parcely , ktoré sú v kategórii zastavaná plocha nádvorie, záhrada, trvalý trávny porast o celkovej ploche 20 650 m2, z toho je na predaj polovica teda 10325m2. Na pozemku v minulosti bol rodinný dom so záhradou a hospodárske budovy. Na konci pozemku je potok. Pozemok je orientovaný juh - sever je slnečný je pri asfaltovej ceste. Je vhodný pre niekoho kto hľadá pokoj na samote obklopený prírodou. V dosahu je VN linka.
Tatranská, Veľký Slavkov (okres Poprad)
Pozemok pre rodinné domy
4777 m²
Exkluzívne Vám ponúkame pozemok vo Veľkom Slavkove pod Tatrami. Územným plánom určený pre výstavbu rodinných domov. V blízkosti už výstavba rodinných domov je vykonávaná. Pozemok je krásny rovinatý s výhľadom na Tatry pri asfaltovej prístupovej ceste. Inžinierske siete sú na okraji pozemku. Šírka pozemku cca 25 m, dĺžka pozemku cca 200 m. V tejto časti Veľkého Slavkova je určená zastavanosť 30% , čo umožňuje vytvoriť niekoľko individuálnych pozemkov pre rodinné domy.
Partizánska, Mníšek nad Hnilcom (okres Gelnica)
Rekreačný pozemok
10323 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok pre rekreačné alebo podnikateľské účely v katastri obce Mníšek nad Hnilcom okres Gelnica. Pozemok je mierne svahovitý, tvoria ho polovice troch parciel , ktoré sú v kategórii zastavaná plocha nádvorie, záhrada, trvalý trávny porast o celkovej ploche 10325m2. Na pozemku v minulosti bol rodinný dom so záhradou a hospodárske budovy. Na konci pozemku je potok. Pozemok je orientovaný juh - sever je slnečný je pri asfaltovej ceste. Je vhodný pre niekoho kto hľadá pokoj na samote obklopený prírodou. V dosahu je VN linka.
Veľký Slavkov (okres Poprad)
Orná pôda
1 m²
Exkluzívne! REALITY KAMZÍK Vám ponúka na predaj pozemky vo Veľkom Slavkove , ornú pôdu o výmere 12 353 m2 za cenu 76 200 eur, o výmere 4566 m2 za cenu 29 400 eur, o výmere 5351 m2 za cenu 34 100 eur. Pozemky sú v extraviláne obce. Pozemky patria do katastrálneho územie obce Veľký Slavkov vzdialenej od Popradu 8 km.
Objavte všetky naše služby
Nehnuteľnosti.sk prinášajú veľa užitočných služieb ako pre vlastníkov nehnuteľností, tak pre kupujúcich.