háj, Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice
Orná pôda
27455 m²
(012-14-MAB) Ponúkame na predaj pekný, investičný, slnečný, rovinatý pozemok pri Turčianskych Tepliciach, časť Háj. Pozemok je situovaný v krásnom slnečnom prostredí, klasifikovaný ako trvalo trávnatý porast. Spĺňa podmienky pre vybudovanie penziónu pre 45 ľudí alebo farmy, hospodárstva, statku, chov oviec až 400ks, a pod. Pozemok hraničí s krásnou plochou prírodného jazierka, má trojuholníkový tvar o rozmeroch 274m x 276m x 194m. K pozemku vedie udržiavaná asfaltová cesta. Pozemok má výmeru 27 455m2. Podľa UPI lokalita má byť pod názvom "Farma zážitkov" využívaná v rámci agroturistiky. Zriadenie IS k pozemku je nutné konzultovať s obcou, ktorá určí napájacie miesta podľa územného plánu obce. Cena za pozemku je 15,60 €/m2. V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis. Nehnuteľnosť Vám radi predstavíme na osobnej obhliadke. +421 949 764 406, chrensc@realitybemi.sk
BeMi realitná kancelária
Poľnohospodárske a lesné pozemky Turčianske Teplice Predaj
428 298 €
15,6 €/m²
Uložte si toto hľadanie
Upozorníme vás na všetky nové podobné nehnuteľnosti
Uložte si toto hľadanie
Upozorníme vás na všetky nové podobné nehnuteľnosti
Ďalšia ponuka pre vás
Pozemky pre rodinné domy na predaj Turčianske Teplice
Rekreačné pozemky na predaj Turčianske Teplice
Komerčné pozemky na predaj Turčianske Teplice
Záhrady na predaj Turčianske Teplice
Sady, vinice, chmelnice na predaj Turčianske Teplice
Domy na predaj
Prenájom bytov Bratislava
Byty na predaj Trnava
Byty na predaj Nitra
Domy na predaj Košice
Pozemky pre rodinné domy na predaj Turčianske Teplice
Rekreačné pozemky na predaj Turčianske Teplice
Komerčné pozemky na predaj Turčianske Teplice
Záhrady na predaj Turčianske Teplice
Sady, vinice, chmelnice na predaj Turčianske Teplice
Domy na predaj
Prenájom bytov Bratislava
Byty na predaj Trnava
Byty na predaj Nitra
Domy na predaj Košice