Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2019
Dlhé diely, Bratislava IV - Karlova Ves
Arvin & Benet | Luxusný „wow“ byt s obrovskou terasou v exkluzívnom projekte
2 600 €/mes.

Arvin & Benet | Luxusný „wow“ byt s obrovskou terasou v exkluzívnom projekte

2 600 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 170 m2
 • Cena za m2: 15,29 €/m²/mes.
  ID inzerátu: 3686480
Arvin & Benet ponúka na prenájom luxusný 4i byt s obrovskou terasou (350 m²) v exkluzívnom projekte Condominium Renaissance.

Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorému záleží na prvotriednom modernom dizajne a veľkorysom priestore (interiér 170 m², terasa 350 m²). Má ideálnu južnú orientáciu, veľkoplošné hliníkové ponúkajú ideálne presvetlenie. Ak by svetla bolo príliš, je klimatizovaný a disponuje automatickým systémom zaťahovanie dizajnových závesov s kompletným black out efektom.

Nehnuteľnosť ponúka reprezentatívny interiér pozostávajúci z impozantných a vzájomne skvelo ladiacich prvkov. Veľkolepý dojem podčiarkujú vyššie stropy, na ktorých sú zrkadlá, čo ešte zvýrazňuje pocit veľkorysého priestoru. Interiéru panuje luxus, ušľachtilé materiály a čisté línie.

Obrovským benefitom okrem prémiového vybavenia je, že je plne zariadený.

Byt bol vytváraný renomovaným dizajnérom, punc výnimočnosti dodávajú drevené podlahy, keramická dlažba, špičkové spotrebiče Miele, vonkajšie elektrické žalúzie, viaczónové ozvučenie, inteligentná inštalácia a svetlá Gira.

Srdcom celého bytu je vzdušná obývacia izba spojená s modernou atraktívnou kuchyňou v atraktívnom bielom lesku. Dominantou obývacej izby je impozantná podsvietená stena z ónyxu, polodrahokamu, o ktorom sa traduje, že prináša šťastie v láske.

Už tak veľmi priestrannú obývaciu izbu pocitovo ešte prevzdušňujú veľkoformátové okná, ktoré prepájajú interiér s exteriérom.

Hlavnej spálni dominujú odtiene jemnej béžovej farby, prémiový koberec a nadčasová kúpeľňa, ktorá je oddelená efektným priehľadným sklom, ktoré sa dokáže meniť na zrkadlo. Oproti posteli sa nachádza systém úložného priestoru, sofistikovane ukrývajúci televízor.

Nehnuteľnosť dopĺňajú ďalšie dve izby, ktoré môžu slúžiť ako detská izba, pracovňa či hosťovská izba. Moderná centrálna kúpeľňa, samostatný šatník veľkosti bežnej izby, samostatná toaleta a technická miestnosť.
(Viď pôdorys na našej webovej stránke: https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/217/luxusny-wow-byt-s-obrovskou-terasou-v-exkluzivnom-projekte).

Condominium Renaissance je prémiový projekt určený pre najnáročnejšiu klientelu, plne ohradený, strážený a udržiavaný s prístupom len pre rezidentov, čiže poskytuje maximálnu mieru bezpečia a súkromia.

Parkovanie je zabezpečené parkovacím miestom v podzemnej garáži.

Cena: 3 000 eur/mesačne ( nájom 2 600 eur + 300 eur energie + 100 eur parking)

Výmera: interiér 170 m², terasa 350 m²

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Terasa: 350 m²
 • Garážové státie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Záhradnícka 30
821 08 Bratislava II - Ružinov
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo