Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 09. 2022
Hlohovec
Exkluzívne PNORF – 4i rodinný dom, 175 m2, 420 m2, garáž, terasa, tichá lokalita, Nová štvrť
205 000 €

Exkluzívne PNORF – 4i rodinný dom, 175 m2, 420 m2, garáž, terasa, tichá lokalita, Nová štvrť

205 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 175 m2
  Zast. plocha: 220 m2
  Plocha pozemku: 420 m2
 • Cena za m2: 1 171,43 €/m²
  ID inzerátu: 4831391
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj krajný, pôvodný trojpodlažný 4-izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v slepej ulici na Novej štvrti v Hlohovci, s panoramatickým výhľadom na mesto.

Projektový typový dom s plochou strechou, ktorý bol skolaudovaný v 80. rokoch má nasledujúce dispozičné riešenie: prízemie – sklad/garáž s montážnou jamou, menší sklad s 2x oknami, technická miestnosť el. bojlerom, plynovým kotlom, toaletou a práčovňa, na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza hlavný vchod s terasou, predsieň, chodba, samostatná toaleta s umývadlom, schodisko, 2x nepriechodné spálne, terasa a kuchyňa s komorou, III. NP – terasa, predsieň, chodba, 2x nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou a toaletou a kuchyňa.

Rodinný dom má tri vstupy. Cez prízemie, hlavný vchod z prednej časti a cez terasu za domom.

Rodinný dom stojí na svahovitom pozemku južnej orientácie vo výmere 420 m2. Na pozemku za domom sa nachádza garáž so vstupom zboku a murovaný záhradný domček.

Dom je pripojený na všetky IS. Vykurovanie prostredníctvom liatinových radiátorov zabezpečuje plynový kotol. Ohrev vody sa realizuje el. bojlerom.

Prednosti nehnuteľnosti: tichá lokalita, veľkorysý priestor, samostatný múr od jediného suseda, panoramatický výhľad a južná orientácia.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL: pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty