Kvetná, Pribeník, okres Trebišov
150 000 €
824,18 €/m²
bez DPH
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
182 m²
Vo výstavbe
Rok výstavby:
2024
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
780 m²
Zastavaná plocha:
225,7 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Škola
076 51, Pribeník
658 m
Stredná odborná škola
Dobranská, 076 51, Pribeník
809 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
72.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+14
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
House from Brothers, s. r. o.
Hlavná 1115/190
Kráľovský Chlmec
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
František Palkó
House from Brothers, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností