Nimnica, Nimnica, okres Púchov
370 000 €
1 761,9 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
210 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2020
Iná
Energetický certifikát:
A
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
191 m²
Vlastníctvo:
Osobné
Terén pozemku:
Mierne svahovitý
Voda:
Na pozemku
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Nimnica, dolný koniec
507, 020 71, Nimnica
489 m
Nimnica, horný koniec
507, 020 71, Nimnica
918 m
Nimnica, horný koniec
507, 020 71, Nimnica
924 m
Nosice, Jednota
1942, 020 71, Púchov
1.3 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
76.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+10
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
+421 ...
Alena Luhová
LUHOVA reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností