1. Mája, Hurbanovo, okres Komárno
335 000 €
257,69 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
1 300 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/1
Rok výstavby:
1992
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
1 788 m²
Rok kolaudácie:
1992
Umiestnenie:
Posledné podlažie
Zastavaná plocha:
1 500 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hurbanovo, rázc. k žel. st.
1. mája, 947 01, Hurbanovo
100 m
Hurbanovo, pivovar
Komárňanská, 947 01, Hurbanovo
215 m
Hurbanovo, Žel. st.
1. mája, 947 01, Hurbanovo
424 m
Hurbanovo
1. mája, 947 01, Hurbanovo
477 m
Hurbanovo, Observatórium
Komárňanská, 947 01, Hurbanovo
639 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+17
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0910 ...
Zobraziť číslo
DOBRÉ REALITY s.r.o.
Dlhá ulica 426/3
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0910 ...
Žofia Mandžuková
DOBRÉ REALITY s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností