Tarasa Ševčenka, Prešov, okres Prešov
156 900 €
3 268,75 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
48 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/3
Rok výstavby:
1956
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Výhľad:
Mesto, Príroda
Plocha balkóna:
5 m²
Plocha pivnice:
4,7 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jazyková škola Helen Doron Prešov
Požiarnická, 080 01, Prešov
359 m
Aula E203 Auditorium Magnum
17. novembra, 080 01, Prešov
367 m
Auly a posluchárne Pedagogickej fakulty
17. novembra, 080 01, Prešov
373 m
Gréckokatolícka teologická fakulta Prešovskej univerzity
Biskupa Gojdiča, 080 01, Prešov
449 m
Fakulta humanitných a prírodných vied Prešovskej univerzity
Zápotockého, 080 01, Prešov
553 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09178 ...
Zobraziť číslo
EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov
Kováčska 13B
Prešov
Profil realitnej kancelárie
09178 ...
Mgr. Ivan Jaščur
EXCLUSIVE realitná kancelária Prešov
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností