Jasenov, okres Humenné
219 000 €
876 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
250 m²
Plocha pozemku:
890 m²
Terás:
1
Počet garáží:
1
Zastavaná plocha:
168 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Jasenov, Jednota
Hlavná, 066 01, Jasenov
244 m
Jasenov, cintorín
Hlavná, 066 01, Jasenov
255 m
Jasenov, cintorín
Hlavná, 066 01, Jasenov
260 m
Jasenov, Jednota
Hlavná, 066 01, Jasenov
260 m
Jasenov, č. d. 20
Hlavná, 066 01, Jasenov
571 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
86.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+9
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
Mega realitná kancelária s.r.o
Staničná 21
Humenné
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Miroslav Paulik
Mega realitna kancelaria s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností