Holíčska 1, Bratislava-Petržalka, okres Bratislava V
700 €/mes. s energiami
19,44 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
36 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
10/12 + výťah
Rok výstavby:
1970 - 1989
Panelová
Energetický certifikát:
B
Domáce zvieratá:
Nie
K dispozícii od:
11.05.2026
Výhľad:
Mesto
Vybavenie:
Výťah
Plocha pivnice:
1,2 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Holíčska 50
Holíčska, 851 05, Bratislava
295 m
Materská škola Tupolevova 20
Tupolevova, 851 01, Bratislava
538 m
Evanjelická materská škola Dr. Filipa Melanchtona
Znievska, 851 05, Bratislava
547 m
Do sveta
Tematínska, 851 05, Bratislava
580 m
Stredná zdravotnícka škola
Znievska, 851 06, Bratislava
615 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
67.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-252
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
09077 ...
Radomír Kurina
Znievska 15
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností