2562, Palárikovo, okres Nové Zámky
89 000 €
38,7 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
2 300 m²
Plocha pozemku:
2 300 m²
Šírka pozemku:
21 m
Dĺžka pozemku:
106 m
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Palárikovo,Ľudovítov,osada
Obrancov mieru, 941 11, Palárikovo
937 m
Palárikovo, Ľudovítov, Jur
Osada Jur, 941 11, Palárikovo
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
78.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-10
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0915 ...
Zobraziť číslo
Libra Trade, spol. s.r.o.
Podzámska 32
Nové Zámky
Profil realitnej kancelárie
0915 ...
Jarmila SZOKOLOVÁ
Libra Trade, spol. s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností