Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
379 000 €
2 560,81 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
148 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2020
Drevená
Energetický certifikát:
V príprave
Plocha pozemku:
618 m²
Výhľad:
Hory, Príroda
Zastavaná plocha:
158 m²
Orientácia:
Južná, Západná, Juhozápadná, Východná, Juhovýchodná, Severozápadná
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Kláštorná, 031 04, Liptovský Mikuláš
1 km
Základná škola Janka Kráľa
Žiarska, 031 04, Liptovský Mikuláš
1.4 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+13
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Limaxreal
Lipová 521/3
Liptovský Mikuláš
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Ing. Patrik Zimmermann
Limaxreal
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností