Štúrova, Nitra, okres Nitra
760 €/mes. s energiami
6,61 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
115 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
4/4
Rok výstavby:
1946 - 1969
Počet WC:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Gymnázium
Farská, 949 01, Nitra
33 m
Spojená katolícka škola
Farská, 949 01, Nitra
41 m
Logiscool
Kupecká, 949 01, Nitra
64 m
ZŠ sv. Svorada a Benedikta
Farská, 949 01, Nitra
80 m
Stredná zdravotná škola
Farská, 949 01, Nitra
126 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09157 ...
Zobraziť číslo
PRENAJIMAT.SK s.r.o.
Hodžova 19
Nitra
Profil realitnej kancelárie
09157 ...
Jitka Eliášová
PRENAJIMAT.SK s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností