Cintorínska, Nitra, okres Nitra
1 100 €/mes. s energiami
8,84 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
125 m²
Kompletná rekonštrukcia
Podlažie:
3/3
Rok výstavby:
1960
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
K dispozícii od:
01.06.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Výhľad:
Mesto
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie
Rok poslednej rekonštrukcie:
2020
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola Jozefa Rosinského v Nitre
Vajanského, 949 01, Nitra
95 m
SOŠ Nitra
Osvaldova, 949 01, Nitra
169 m
Spojená škola
Mudroňova, 949 01, Nitra
241 m
Piaristická Materská škola
Hornotabánska, 949 01, Nitra
386 m
ŠZŠ s materskou školou
Fabrická, 949 01, Nitra
413 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
29 Corners s. r. o.
Koceľova 6/1112
Nitra
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Lenka Kopčeková
29 Corners, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností