17.novembra, Prešov, okres Prešov
700 €/mes.
11,48 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
61 m²
Umiestnenie:
Zvýšené prízemie
Vlastníctvo:
Osobné
Počet izieb / miestností:
2
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Fakulta humanitných a prírodných vied Prešovskej univerzity
Zápotockého, 080 01, Prešov
129 m
Centrum excelentnosti ekológie živočíchov a človeka
17. novembra, 080 01, Prešov
193 m
Auly a posluchárne Pedagogickej fakulty
17. novembra, 080 01, Prešov
225 m
Centrum excelentnosti sociohistorického a kultúrnohistorického výskumu
17. novembra, 080 01, Prešov
242 m
Aula E203 Auditorium Magnum
17. novembra, 080 01, Prešov
285 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
75.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+386
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Winners Reality Slovakia, s.r.o.
Mlynské Nivy 73
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Winners Reality
Winners Reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností