Spital am Semmering, bezirk Mürzzuschlag, Steiermark, Rakúsko
134 500 €
2 401,79 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
56 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/1
Rok výstavby:
1957
Telefónne číslo:
09484 ...
Zobraziť číslo
KATLEN, s.r.o.
Košická 52A
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09484 ...
Katarína Žňavova
KATLEN, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností