Nad Skalkou 983, Ružomberok, okres Ružomberok
320 000 €
1 600 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
200 m²
Plocha pozemku:
551 m²
Zastavaná plocha:
87 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola Ľudovíta Fullu
Obvodová cesta, 034 01, Ružomberok
623 m
Základná umelecká škola Ľudovíta Fullu
Námestie A. Hlinku, 034 01, Ružomberok
767 m
Gymnázium svätého Andreja
Námestie A. Hlinku, 034 01, Ružomberok
799 m
Diagnostické centrum
Bottova, 034 01, Ružomberok
847 m
Škola umeleckého priemyslu
Scota Viatora, 034 01, Ružomberok
851 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+85
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Petr Krafčik
Telefónne číslo:
+4207 ...
Zobraziť číslo
+4207 ...
Petr Krafčik
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností