Landererova, Bratislava-Staré Mesto, okres Bratislava I
920 €/mes.
15,86 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
58 m²
Novostavba
Podlažie:
9/33 + výťah
Rok výstavby:
2019
Zmiešaná
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Výťah
Plocha balkóna:
6 m²
Plocha pivnice:
2 m²
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Počet izieb / miestností:
2
Počet WC:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Bystrá škôlka
Továrenská, 811 09, Bratislava
324 m
Materská škola Grösslingová
Grösslingová, 811 09, Bratislava
490 m
Základná škola s materskou školou M. R. Štefánika
Grösslingová, 811 09, Bratislava
501 m
Detské centrum Mini Raj
Mlynské nivy, 821 09, Bratislava
645 m
Materská škola
Ferienčíkova, 811 08, Bratislava
661 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-237
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09480 ...
Zobraziť číslo
ANNY - REAL SLOVAKIA, s. r. o.
Popovova 20/2582
Bratislava-Dúbravka
Profil realitnej kancelárie
09480 ...
ANNY - REAL SLOVAKIA, s. r. o.
ANNY - REAL SLOVAKIA, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností