Cintorínska 529, Sládkovičovo, okres Galanta
205 000 €
1 025 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
200 m²
Pôvodný stav
Rok výstavby:
1984
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
567 m²
Výhľad:
Príroda
Počet balkónov:
1
Terás:
1
Plocha pivnice:
80 m²
Rok kolaudácie:
1984
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Vysoká škola Danubis
Krátka, 925 21, Sládkovičovo
730 m
Základná škola s materskou školou Šándora Petőfiho s vjm
Richterova, 925 21, Sládkovičovo
760 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.7%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-50
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09037 ...
Zobraziť číslo
REAL CENTRUM BRATISLAVA, s. r. o.
Západný rad 12
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09037 ...
Mgr. Marek Polonec
REAL CENTRUM BRATISLAVA, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností