190, Sedliská, okres Vranov nad Topľou
75 000 €
609,76 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
123 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1965
Zmiešaná
Energetický certifikát:
G
Plocha pozemku:
707 m²
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
154 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Sedliská, kostol
15, 094 09, Sedliská
297 m
Sedliská, kostol
15, 094 09, Sedliská
332 m
Sedliská, č.d. 186
15, 094 09, Sedliská
455 m
Sedliská, č.d. 186
15, 094 09, Sedliská
455 m
Sedliská, Podčičva, osada
15, 094 01, Sedliská
1 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
88.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-7
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0948 ...
Zobraziť číslo
MAREČEK REALITY
Zelenečská ulica 111A
Trnava
Profil realitnej kancelárie
0948 ...
Ján Mareček - NUWA
MAREČEK REALITY
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností