Ľudovíta Okánika, Nitra, okres Nitra
208 000 €
2 144,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
97 m²
Podlažie:
2 + výťah
Rok výstavby:
1970
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Špajza, Sklad, Výťah
Počet pivníc:
1
Rok poslednej rekonštrukcie:
2024
Rok kolaudácie:
1970
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Fakulta biotechnológie a potravinárstva SPU
Akademická, 949 01, Nitra
542 m
MŠ Mostná
Za Ferenitkou, 949 01, Nitra
577 m
Súkromná materská a základná škola UNES
Javorová, 949 01, Nitra
607 m
Medija detské jasle a materské centrum
Wilsonovo nábrežie, 949 01, Nitra
695 m
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre
Trieda Andreja Hlinku, 949 01, Nitra
720 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+105
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0907 ...
Zobraziť číslo
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Jelšová 11
Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
0907 ...
Adrián Valábik
KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností