Topoľnica, okres Galanta
204 100 €
2 073,13 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
98 m²
Vo výstavbe
Rok výstavby:
2026
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Rok kolaudácie:
2027
Zastavaná plocha:
123,6 m²
Terén pozemku:
Rovinatý
Voda:
Pri pozemku - Verejný vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 230 V
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Škola
925 92, Topoľnica
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
77%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+62
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09114 ...
Zobraziť číslo
KUKLA real estate s.r.o.
Pestovateľská 2
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09114 ...
Judita Sehnalová
KUKLA real estate s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností