Strekov, okres Nové Zámky
133 000 €
1 108,33 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
120 m²
Kompletná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1975
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
749 m²
Terás:
1
Počet parkovacích miest v garáži:
1
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
126 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Strekov
Železničný rad, 941 37, Strekov
0 m
Strekov, žel.st.
Železničný rad, 941 37, Strekov
48 m
Strekov, ZŠ
Železničný rad, 941 37, Strekov
1 km
Strekov, rázc.k žel.st.
Hlavná, 941 37, Strekov
1.2 km
Strekov, rázc.k žel.st.
Hlavná, 941 37, Strekov
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-9
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
HOME CENTER s.r.o.
Záhradnícka 5
Komárno
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Dávid HORVÁTH
HOME CENTER s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností