Trnava, okres Trnava
249 000 €
2 706,52 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
92 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
1/3
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Hodžova
Hodžova, 917 01, Trnava
90 m
Súkromná stredná odborná škola Gos - Sk
Ferka Urbánka, 917 01, Trnava
209 m
Materská škola
Vajanského, 917 01, Trnava
399 m
Pablo – Súkromná základná umelecká škola
Hlavná, 917 01, Trnava
584 m
Stredná priemyselná škola dopravná
Študentská, 917 01, Trnava
624 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+613
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
RECLOUD Reality a.s.
Vajnorská 100B
Bratislava-Nové Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Mgr. Peter Kysucký
RECLOUD Reality a.s.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností