Lučenec, okres Lučenec
82 500 €
1 348,04 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
61 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
4/8 + výťah
Rok výstavby:
1990 - 2009
Plocha lodžie :
5 m²
Plocha pivnice:
4 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná umelecká škola
Novohradská, 984 01, Lučenec
65 m
CZŠ sv. Jána Bosca
T. G. Masaryka, 984 01, Lučenec
291 m
Materská škola
J. A. Komenského, 984 01, Lučenec
317 m
Stredná odborná škola pedagogická
Sokolská, 984 01, Lučenec
451 m
Základná škola Józsefa Kármána s materskou školou
J. Kármana, 984 01, Lučenec
464 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
69.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-107
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
DM Notrereality, s. r. o.
Ulica Št. Moyzesa 50
Lučenec
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Miroslav Líška
DM Notrereality, s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností