The Chill RESORT, Bešeňová, okres Ružomberok
127 000 €
3 628,57 €/m²
možnosť odpočtu DPH
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
35 m²
Novostavba
Podlažie:
1/2
Rok výstavby:
2024
Drevená, Železobetónová, Kamenná, Plech, Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha pozemku:
150 m²
Domáce zvieratá:
Nie
Umiestnenie:
Prízemie
Zastavaná plocha:
35 m²
nájomného bývania v lokalite
79.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+8
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
MK-CORP s.r.o.
Jozefa Kubinu 2745/32
Malacky
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Juraj Hegyi
MK-CORP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností