Prievozská, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
75 €/mes.
5,77 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
13 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2017
Iná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
13 m²
Cena vonkajšieho parkovacieho miesta:
75€
Zastavaná plocha:
13 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
ZUŠ Ľudovíta Rajtera
Sklenárova, 821 09, Bratislava
234 m
Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča
Sklenárova, 821 09, Bratislava
243 m
Paneurópska súkromná základná škola
Sklenárova, 821 09, Bratislava
253 m
ZUŠ Ľudovíta Rajtera
Sklenárova, 821 09, Bratislava
290 m
Základná škola Ružová dolina 29
Sklenárova, 821 09, Bratislava
334 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09171 ...
Zobraziť číslo
Lawrence & Preston s.r.o.
Bajkalská 45B
Bratislava-Ružinov
Profil realitnej kancelárie
09171 ...
Mgr. Marianna Galovičová
Lawrence & Preston s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností