Liptovský Mikuláš, okres Liptovský Mikuláš
96 000 €
3 000 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
32 m²
Novostavba
Podlažie:
1/5
Rok výstavby:
2010 - 2019
Tehlová
Energetický certifikát:
nie je
Terás:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Demänová, rázc.
Demänovská cesta, 031 01, Liptovský Mikuláš
341 m
Demänová, rázc.
P. J. Kerna, 031 01, Liptovský Mikuláš
349 m
Demänová, rázc.
P. J. Kerna, 031 01, Liptovský Mikuláš
363 m
Demänová, zvonica
Dlhá, 031 01, Liptovský Mikuláš
514 m
Demänová, zvonica
Dlhá, 031 01, Liptovský Mikuláš
517 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
74.4%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+13
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09051 ...
Zobraziť číslo
DOMUM realitná spoločnosť s. r. o.
Malinovského 2358/36
Nové Mesto nad Váhom
Profil realitnej kancelárie
09051 ...
Tomáš Pekarovič
DOMUM realitná spoločnosť s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností