Púpavová, Bratislava-Karlova Ves, okres Bratislava IV
260 000 €
3 513,51 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
74 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Podlažie:
12/13 + výťah
Rok výstavby:
1969
Panelová
Energetický certifikát:
B
Vybavenie:
Vyhradené parkovanie, Výťah, Kočikáreň, Úschovňa bicyklov
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromné gymnázium FELIX
Líščie údolie, 841 04, Bratislava
662 m
Súkromná základná škola pre žiakov s intelektovým nadaním
Majerníkova, 841 05, Bratislava
929 m
Veternicová
Veternicová, 841 05, Bratislava
962 m
Materská škola Pod Rovnicami
Pod Rovnicami, 841 04, Bratislava
1.2 km
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.1%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+210
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09054 ...
Zobraziť číslo
IVMO-real s.r.o.
Lesná 10
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09054 ...
IVMO-real s.r.o.
IVMO-real s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností