Paňovce, okres Košice - okolie
90 000 €
88,24 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
1 020 m²
Plocha pozemku:
1 020 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Paňovce, Jednota
3313, 044 71, Paňovce
270 m
Paňovce, Jednota
3313, 044 71, Paňovce
286 m
Paňovce, garáž
3313, 044 71, Paňovce
575 m
Paňovce, garáž
3313, 044 71, Paňovce
582 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+12
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+421 ...
Zobraziť číslo
LEADERS & PARTNERS, s.r.o.
Timonova 4A
Košice-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
+421 ...
Jacko Erik Ing.
Košice
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností