Trenčín, okres Trenčín
9 970,5 €/mes.
6,9 €/m²/mes.
provízia RK zahrnutá v cene
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha objektu:
1 445 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
2018
Tehlová, Plech, Montovaná
Energetický certifikát:
nie je
Zastavaná plocha:
1 551 m²
Voda:
Na pozemku - Diaľkový vodovod
Elektrina:
Na pozemku - 400 V
Plyn:
Nedostupné
Odpadové vody:
Na pozemku - Kanalizácia
Počet WC:
1
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Piaristické gymnázium Jozefa Braneckého
Palackého, 911 01, Trenčín
217 m
Gymnázium Ľudovíta Štúra
1. mája, 911 01, Trenčín
233 m
Pedagogická a sociálna akadémia sv. Andreja-Svorada a Benedikta
1. mája, 911 01, Trenčín
245 m
Základná škola s materskou školou sv. Andreja-Svorada a Benedikta
J. Braneckého, 911 01, Trenčín
254 m
Materská škola sv. Andreja-Svorada a Benedikta
1. mája, 911 80, Trenčín
266 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
71.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+416
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09079 ...
Zobraziť číslo
ZAJO Reality, s.r.o.
Dolný Šianec 1
Trenčín
Profil realitnej kancelárie
09079 ...
Tomáš Zajac
ZAJO Reality, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností