Šafárikova, Piešťany, okres Piešťany
1 000 €/mes.
12,5 €/m²/mes.
nájomné vrátane energií s internetom
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
80 m²
Novostavba
Podlažie:
2/5 + výťah
Rok výstavby:
2019
Tehlová
Energetický certifikát:
B
Domáce zvieratá:
Áno
K dispozícii od:
01.06.2026
Dĺžka prenájmu:
Dlhodobý
Depozit / Peňažná zábezpeka:
2000€
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detský klub Fénix
Winterova, 921 01, Piešťany
482 m
Ružová
Ružová, 921 01, Piešťany
881 m
A. Dubčeka
A. Dubčeka, 921 01, Piešťany
888 m
Staničná
Staničná, 921 01, Piešťany
900 m
Cirkevná spojená škola II. stupeň
Štefánikova, 921 01, Piešťany
929 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
68.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-39
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09157 ...
Zobraziť číslo
Pallas Real plus s.r.o.
Winterova 1759/24
Piešťany
Profil realitnej kancelárie
09157 ...
Pallas Real plus, s.r.o
Pallas Real plus s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností