Medený Hámor, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
550 €/mes.
15,71 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
35 m²
Podlažie:
1 + výťah
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Súkromná materská škola
Severná, 974 01, Banská Bystrica
141 m
Základná umelecká škola Jána Cikkera
Lazovná, 974 01, Banská Bystrica
415 m
Právnická fakulta UMB
Komenského, 974 01, Banská Bystrica
420 m
Gymnázium Andreja Sládkoviča
Komenského, 974 01, Banská Bystrica
601 m
Bakossova
Bakossova, 974 04, Banská Bystrica
664 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
70.6%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+195
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0917 ...
Zobraziť číslo
JKV REAL
Pribinovo námestie 3/30
Prievidza
Profil realitnej kancelárie
0917 ...
Bc. Diana Ďuriančiková
JKV GROUP s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností