Krížna, Bratislava-Nové Mesto, okres Bratislava III
7 000 €/mes.
29,17 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
240 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola Vazovova 16
Blumentálska, 811 07, Bratislava
122 m
Detské centrum Kvietok
Blumentálska, 811 07, Bratislava
176 m
MŠ Karadžičova
Karadžičova, 811 07, Bratislava
186 m
Karadžičova
Karadžičova, 821 08, Bratislava
188 m
Cirkevná stredná odborná škola elektrotechnická P. G. Frassatiho
Vazovova, 811 07, Bratislava
190 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
58.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+11
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Adam Harkabus
Telefónne číslo:
09118 ...
Zobraziť číslo
09118 ...
Adam Harkabus
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností