okres Michalovce
95 910 €
139 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha pozemku:
690 m²
Plocha pozemku:
690 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Zemplínska šírava, Senderov
582, 072 31, Vinné
124 m
Zemplínska šírava, Senderov
582, 072 31, Vinné
176 m
Zemplínska šírava, Hôrka
582, 072 31, Vinné
389 m
Zemplínska šírava, Hôrka
582, 072 31, Vinné
606 m
Vinné, Kalov
Na jazero, 072 31, Vinné
684 m
Marian Kušnir
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
+4219 ...
Marian Kušnir
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností