Pukanec, okres Levice
86 000 €
716,67 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
120 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1946 - 1969
Zmiešaná
Energetický certifikát:
nie je
Plocha pozemku:
969 m²
Výhľad:
Príroda
Vybavenie:
Technická miestnosť
Rok poslednej rekonštrukcie:
2026
Zastavaná plocha:
140 m²
nájomného bývania v lokalite
72.8%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-23
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09114 ...
Zobraziť číslo
BM reality
Námestie Eleny Maróthy Šoltésovej 5
Levice
Profil realitnej kancelárie
09114 ...
Mgr. Patrik Brnák
BM reality
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností