Mladoboleslavská, Pezinok, okres Pezinok
750 €/mes. s energiami
13,64 €/m²/mes.
vrátane optického internetu
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
55 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Materská škola
Šancová, 902 01, Pezinok
254 m
Základná umelecká škola Eugena Suchoňa
M. R. Štefánika, 902 01, Pezinok
333 m
Materská škola
Bernolákova, 902 01, Pezinok
511 m
Gen. Pekníka
Gen. Pekníka, 902 01, Pezinok
637 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
73.3%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+90
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Slavomír Kolkovič
Telefónne číslo:
09087 ...
Zobraziť číslo
09087 ...
Slavomír Kolkovič
Súkromná osoba
Objavte viac z ponuky nehnuteľností