Šarišské Bohdanovce, okres Prešov
310 000 €
2 561,98 €/m²
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha domu:
121 m²
Novostavba
Rok výstavby:
2025
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Vybavenie:
Špajza
Terás:
1
Počet garáží:
1
Zastavaná plocha:
81 m²
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Šarišské Bohdanovce, potraviny
3335, 082 05, Šarišské Bohdanovce
62 m
Šarišské Bohdanovce, potraviny
3335, 082 05, Šarišské Bohdanovce
67 m
Šarišské Bohdanovce, ZŠ
3335, 082 05, Šarišské Bohdanovce
114 m
Šarišské Bohdanovce, kostol
3325, 082 05, Šarišské Bohdanovce
203 m
Šarišské Bohdanovce, kostol
3325, 082 05, Šarišské Bohdanovce
210 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
94.5%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+5
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
0911 ...
Zobraziť číslo
FINTIP REAL s.r.o.
Košice-Dargovských hrdinov
Profil realitnej kancelárie
0911 ...
Mgr. Kristína Dulová
FINTIP REAL, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností