Prístavná, Bratislava-Ružinov, okres Bratislava II
800 €/mes.
15,09 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha bytu:
53 m²
Novostavba
Podlažie:
3/9
Rok výstavby:
2023
Tehlová
Energetický certifikát:
A
Plocha terasy:
13 m²
Skladový priestor:
Áno
Počet parkovacích miest v garáži:
2
Vykurovanie:
Podlahové, Klimatizacia
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Detské centrum Mini Raj
Mlynské nivy, 821 09, Bratislava
595 m
Materská škola Motýlik
Tekovská, 821 09, Bratislava
726 m
ZUŠ Ľudovíta Rajtera
Sklenárova, 821 09, Bratislava
891 m
Paneurópska súkromná základná škola
Sklenárova, 821 09, Bratislava
937 m
Stredná odborná škola obchodu a služieb Samuela Jurkoviča
Sklenárova, 821 09, Bratislava
948 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
56.2%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
+128
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
09072 ...
Zobraziť číslo
FEDORS Group, s.r.o.
Chalupkova 4
Bratislava-Staré Mesto
Profil realitnej kancelárie
09072 ...
Sandra Lehoczka
Fedors Group, s.r.o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností