Kráľová nad Váhom, okres Šaľa
8 159 €/mes.
+ 365 €/mes. energie
10,46 €/m²/mes.
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať
Vypočítať hypotéku
Plocha priestoru:
780 m²
Čiastočná rekonštrukcia
Rok výstavby:
1990
Napíšte otázku k tejto nehnuteľnosti predajcovi.
Základná škola
925 91, Kráľová nad Váhom
25 m
Vekové zloženie
obyvateľstva v danej oblasti
Pomer vlastníckeho a
nájomného bývania v lokalite
79.9%
Podiel rodinných domácností v danej lokalite
-16
Ročný čistý prírastok obyvateľstva v danej oblasti
Telefónne číslo:
+4219 ...
Zobraziť číslo
Real Dreams s. r. o.
Narcisová 1944/14
Šaľa
Profil realitnej kancelárie
+4219 ...
Mgr. art. Kamila Lenertová
Real Dreams s. r. o.
Ďalšie inzeráty predajcu
Objavte viac z ponuky nehnuteľností